Rodinné konstelace

Datum / čas
Date(s) - 15.02.2020
10:00-18:00

Místo konání
Společenské centrum Josefa Slavíka Havlíčkova 19, Jince

Kategorie


Tento seminář nám umožní získat vhled do situací, které nedokážeme sami vyřešit. Proces, který zde probíhá umožní změnit negativní vzorce a programy na nové podporující. Tím se začnou hojit staré rány a naše životní situace se bez našeho dalšího přičinění mění k lepšímu.

Kdo tuto metodu zná, rád ji používá pro vhled a řešení jinak nedostupných potíží a trápení. Přesto, že jde o rodinné konstelace, je možné zde řešit i jiné věci než jenom rodinné. Je možné se zabývat zdravotními, finančními, pracovními či dalšími tématy.

Jdete na seminář poprvé a nevíte co vás čeká? Pak doporučuji přijít bez toho, že chcete řešit něco osobního. Zkuste si nejdříve tuto metodu osahat, vnímat jak pracuje, co se při ní děje. Pak můžete v klidu posoudit, zda to je cesta pro řešení vašich problémů. Pokud během dne dospějete k názoru že ano, pak máte ještě možnost svůj záměr změnit a v odpoledních hodinách se zapojit mezi ty, co seminář využívají k řešení svých problémů.

Cena 900,-

Konstelacemi provází Karel Rešl, www.kristalovysvet.cz

Tento seminář patří k těm životním událostem, které mohou být důležitou křižovatkou a ukazatelem na naší cestě ke šťastnému a naplněnému životu.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *